Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Strona główna

 • Nabór uzupełniający na rachmistrzów spisowych

  Brak opisu obrazka
  Lubisz pracę z ludźmi? Zostań rachmistrzem spisowym – do 11 sierpnia 2021 r. trwa nabór uzupełniający. Szczegóły tutaj. Zgłoś się – czekamy właśnie na Ciebie!
  Data publikacji: 04-08-2021 13:53
 • Praca sezonowa z EURES

  Brak opisu obrazka
  Każdego roku do 850 tys. obywateli UE podejmuje pracę sezonową w innym państwie członkowskim. Pracownicy sezonowi zatrudnieni za granicą mają dostęp do szerokiego zestawu praw, ale biorąc pod uwagę tymczasowy charakter ich pracy, są bardziej narażeni na niepewne warunki życia i pracy. Pandemia COVID-19 pogorszyła warunki pracowników sezonowych i naraziła ich na zwiększone ryzyko dla zdrowia. Aby podnieść świadomość pracowników sezonowych i zatrudniających ich pracodawców na temat istniejących praw, obowiązków i usług doradczych, Europejski Urząd ds. Pracy we współpracy z Komisją Europejską, państwami członkowskimi, sieciami unijnymi działającymi w zakresie swobodnego przepływu pracowników oraz partnerami społecznymi rozpoczął kampanię informacyjną nt. pracy sezonowej w UE. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej https://eures.praca.gov.pl gdzie będą publikowane różnego rodzaju informacje w ramach kampanii, w tym informacje o wydarzeniach realizowanych przez urzędy pracy i Ochotnicze Hufce Pracy na terenie kraju. #Rights4AllSeasons #Eures #EURESeasonalWorks
  Data publikacji: 02-08-2021 11:17
 • Zaszczep się przeciwko COVID-19 po niedzielnej mszy świętej!

  Brak opisu obrazka
  Zaszczep się przeciwko Covid19 po niedzielnej mszy świętej! – to nazwa nowej akcji promocyjnej szczepień w woj. opolskim. Już w najbliższą niedzielę 1 sierpnia br. przy 10 parafiach diecezji opolskiej powstaną mobilne punkty szczepień. Szczepienia jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson. Niedzielna akcja szczepień to inicjatywa Wojewody Opolskiego Sławomira Kłosowskiego, który w ten niecodzienny sposób chce zachęcić mieszkańców regionu do udziału w Narodowym Programie Szczepień.
  Data publikacji: 30-07-2021 13:31
 • Odpowiedzi ws. szczepień

  Brak opisu obrazka
  W załączeniu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące szczepień przeciw COVID-19: PDFPlakat_-_odpowiedzi_na_pytania_dot_szczepień.pdf
  Data publikacji: 30-07-2021 09:40
 • Procent wyszczepienia w gminie

  Brak opisu obrazka
  Poniżej prezentujemy poziom wyszczepienia mieszkańców w gminie Kolonowskie na dzień 29-07-2021.  Procent pacjentów zaszczepionych pełną dawką wzrósł o 15%.
  Data publikacji: 29-07-2021 14:39
 • XXIII Sesja Rady Miejskiej Kolonowskiego

  Szanowni Mieszkańcy! Serdecznie zachęcamy do śledzenia XXIII Posiedzenia Rady Miejskiej Kolonowskiego, które odbędzie się w formie zdalnej w dniu 2 sierpnia br. o godz. 16.00. Materiały dotyczące posiedzenia dostępne są tutaj, natomiast relację online śledzić można na kanale gminy w serwisie YouTube.
  Data publikacji: 28-07-2021 14:11
 • 77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

  Brak opisu obrazka
  Informujemy, że dnia 1 sierpnia,  o godz. 17:00, dla upamiętnienia 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, nastąpi włączenie syren alarmowych z wykorzystaniem sygnału ciągłego.
  Data publikacji: 28-07-2021 13:26
 • Przypomnienie: Udział w spisie jest obowiązkowy!

  Brak opisu obrazka
  Przypominamy, że udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Za odmowę udziału w spisie grozi kara grzywny. Policja otrzymała już blisko 80 wniosków o popełnienie wykroczenia, związanego z odmową udziału w spisie. Wszystkie osoby i gospodarstwa domowe odmawiające spisania się przez Internet lub wywiadu przez telefon lub odmawiające udzielenia odpowiedzi rachmistrzowi podczas wywiadu bezpośredniego narażają się na karę grzywny. Jeżeli nie spisałeś się przez Internet nie możesz już odmówić udzielenia odpowiedzi rachmistrzowi na pytania spisowe, gdy się Tobą skontaktuje. Odmawiając narażasz się na karę grzywny. Uniknij tego. Jeżeli masz dostęp do Internetu – spisz się. Jeżeli nie masz udaj się do Urzędu Gminy i spisz się przez Internet na specjalnie przygotowanym stanowisku. Możesz się również spisać na infolinii dzwoniąc pod numer 22 279 99 99 od 8:00 do 18:00. https://bit.ly/3zIIKV5
  Data publikacji: 28-07-2021 08:36
 • Wniosek o dowód wyłącznie w urzędzie!

  Brak opisu obrazka
  Począwszy od 27 lipca osoba ubiegająca się o dowód będzie musiała osobiście złożyć wniosek o jego wydanie w dowolnym urzędzie gminy na terenie kraju. Od 2 sierpnia miały wejść w życie nowe przepisy dotyczące dowodów osobistych. Nowy dowód ma posiadać dane biometryczne w postaci odcisków palców, stąd brak możliwości składania wniosków elektronicznie. Rząd czasowo wstrzymał wprowadzenie nowych dowodów, bo zastrzeżenia co do zamieszczania w nich odcisków miała Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Ale podtrzymała wymóg składania wniosków o nowy dowód wyłącznie poprzez osobistą wizytę w urzędzie.
  Data publikacji: 28-07-2021 07:59
Wersja XML